logo

Záruka, reklamace a výměna zboží

REKLAMACE A ZÁRUKA

Záruční lhůta začíná běžet převzetím věci kupujícím. Pokud není v záručním listě (faktura slouží jako záruční list) stanoveno jinak, je zboží v zákonné lhůtě 24 měsíců, není -li stanovena záruka od výrobce jiná. Případné reklamace budou řešeny v souladu s právním řádem ČR. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout a pokud zjistí vady, je o tomto povinen informovat prodávajícího. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Postup při reklamaci:

  1. informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně viz Kontakty
  2. zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu viz Kontakty
  3. do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
  4. do zásilky přiložte kopii dokladu o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

VRÁCENÍ PENĚZ

Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. V případě vrácení zboží budou peníze zaslány kupujícímu inkasní složenkou. Na žádost kupujícího budou peníze vráceny na bankovní účet.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Při koupi zboží přes Internetový obchod www.testcentrumpuskohledu.cz poskytuje spotřebiteli dle § 53 odst. 7 Občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Odstoupit od smlouvy lze telefonicky nebo emailem před expedicí zboží. Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, kontaktujte nás telefonicky nebo na adrese testcentrumpuskohledu@seznam.cz, obchod@testcentrumpuslkohledu.cz a poté nám zašlete zboží včetně kopie faktury a průvodního dopisu, ve kterém bude uvedeno, že odstupujete od uzavřené kupní smlouvy.

V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody. Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato. Toto se nevztahuje na zboží zakoupené na prodejně.